LLU Lauksaimniecības dzīvnieku klīnika piedāvā

14247866_10210452214888391_797533387_o
LLU Lauksaimniecības dzīvnieku klīnika piedāvā konsultatīvas vizītes ar ievirzi ganāmpulkā radušās problēmas risināšanā:
• AITU GANĀMPULKA** veselības vizīte. Šī vizīte piedāvā risināt, dažādas – ar menedžmentu, ēdināšanu, pieaugušu aitu vai jēru saslimstību, mirstību, vāju auglības rādītāju, abortu, zemu jēru saglabāšanas rādītāju, sliktu dzīvsvara pieaugumu jēriem saistītās problēmas. Kā arī esam atvērti risināt arī citas aitu ganāmpulkā radušās problēmas.
• PARAZITĀRO SLIMĪBU kontroles vizīte un apkarošanas plāna (ārstnieciskās/profilaktiskās dehelmintizācijas) izveide un izpildīšana.
Piemēri problēmām ganāmpulkā – Diareju (caureju) gadījumā jebkura vecuma dzīvniekiem parazitāro ierosinātāju izslēgšana ir aktuāla. Zema produktivitāte un/vai tās kritums, zema kondīcija un/vai tās samazināšanās, dzīvnieki kļuvuši mazāk aktīvi, redzama apmatojuma izkrišana vai tā zudums, bieža slimošana ar sekundārām infekcijām, novērojami aborti, augsta mirstība jaundzimušajiem, jaundzīvniekiem un pieaugušiem dzīvniekiem. Nenovēro dzīvmasas pieaugumu jaundzīvniekiem. Visu šo iemeslu cēlonis var būt parazītu invāzija ganāmpulkā.

Piedāvājam arī individuālu pacientu aprūpi, ārstēšanu un stacionāra pakalpojumus. Dzīvnieku ārstēšana, manipulāciju veikšana un pedantiska ikdienas aprūpe ir aktuāla gadījumos, kad manipulāciju veikšanai vēlama tīra vide (ķirurģijas) vai konkrētā manipulācija jāveic ilgstoši un regulāri (ilgstošas intravenozas infūzijas), kas fermas apstākļos bieži nav iespējams. Sakarā ar to, ka ir iespējams piesaistīt klīnikas personālu, studentus un universitātes mācībspēkus konkrēto pacientu ārstēšanā, mēs spējam nodrošināt šāda veida pakalpojuma sniegšanu.
Piemēram, Grūsnības toksēmijas ārstēšanas smagākos gadījumos nepieciešama intravenoza medikamentu ievade 2-3 reizes dienā. Saimniekam ekonomiski neatmaksājas 2-3 reizes dienā vairākas dienas pēc kārtas saukt veterinārārstu manipulāciju veikšanai.

Kā arī klīnikā ir pieejamas dažāda veida papildus diagnostikas metodes – asins analīzes, urīnanalīzes, citoloģija, rentgenoloģiskā izmeklēšana, ultrasonogrāfiskā izmeklēšana, endoskopiskā izmeklēšana.
Kontakti:

Pakalpojumi


Mob. 29429431
E-pasts: ldz.klinika@gmail.com

Facebooktwittergoogle_plusby feather

Portāls Latvijas aitkopjiem

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.