Aitu dienas-2016

DSCF9003 Šā gada, 5. un 6.augustā zemnieku saimniecībā “Klimpas”, Rūjienas novadā notiks “Aitu dienas 2016”. Šī būs jau 8.reize, kad biedrība “Latvijas aitu audzētāju asociācija” (LAAA) vieno lielu skaitu aitu audzētāju un citus interesentus. Lai arī pasākums jau tiek uzskatīts par tradīciju aitu audzētāju vidū, šī gada pasākums būs ievērojamākais, kāds bijis līdz šim! Pasākums ne tikai norisināsies divas dienas, bet arī pulcēs aitu audzētāju organizāciju pārstāvjus arī no citām Eiropas valstīm.

Pasākuma “Aitu dienas 2016” pirmajā dienā notiks starptautiska konference, kurā ar savu pieredzi aitu audzēšanā dalīsies arī aitu audzētāju organizāciju pārstāvji no Dānijas, Norvēģijas, Lietuvas, Igaunijas, u.c. Konferences prezentācijām tiks nodrošināts sinhronizēts tulkojums uz latviešu valodu, tāpēc nesatraucieties, ja nepieprotat svešas mēles – tās nebūs jāpielieto!

Pasākuma otrā diena, 6.augustā, kā jau katru gadu tiks atklāta ar gājienu “Dzīvnieku parāde – karnevāls”, kur ikviens mazais saimnieks var piedalīties ar savu aitiņu, teķīti vai citu dzīvnieciņu. Visas dienas garumā tiks nodrošinātas atrakcijas gan lieliem, gan maziem. Būs iespēja iegādāties aitas produkciju, kā arī lauksaimniecības inventāru. Ikviens, kas sevī jūt pārdevēja garu, ir laipni aicināts pieteikt savu dalību “Aitu dienas 2016” tirdziņam.

Sīkāka informācija:
Katrīna Meržvinska
Tel.: 25669918
E-pasts: laaab@inbox.lv

Facebooktwitterrssby feather

Atbildēt